15 grudnia 2013

Inwestycja w kadry - bezpłatne zdobycie nowych kwalifikacji

www.inwestycjawkadry.pl

Moje pierwsze skojarzenie dotyczące poszukiwania informacji na temat bezpłatnych szkoleń to ... Inwestycja w kadry. Ciekawa oferta szkoleń, czy studiów podyplomowych, zarówno płatnych jaki i bezpłatnych, zadowoli najbardziej wymagającą osobę.

Inwestycja w kadry - dla kogo oferta?
Dla każdego. Coś dla siebie znajdzie tutaj osoba poszukująca pracy, jak również pracująca chcąca podwyższać swoje kwalifikacje w ramach stałego zatrudnienia. Szkolenia mają różny charakter - znaleźć tutaj można szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, jak i twardych, od treningów interpersonalnych do szkoleń specjalistycznych.

Zapraszam do przejrzenia oferty strony, ponieważ daje ciekawe możliwości rozwoju oraz jest dużym zbiorem informacji na temat projektów finansowanych z źródeł EFS.

2 komentarze:

 1. Witam, czy istnieje możliwość kontaktu z Panią, oczywiście jako doradcą zawodowym :]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam serdecznie:) można pisać na mój adres mailowy: doradca.1985@gmail.com i wskazać tutaj o jaką pomoc konkretnie chodzi. Generalnie ograniczam się do wsparcia w ramach mojej pracy zawodowej, ale mogę udzielić kilku wskazówek w ramach mojego blogowego pisania:)
   Zapraszam do kontaktu:)

   Usuń