Osoby obecnie wkraczające na rynek pracy, mające po 18 - 20 lat znają formę CV bardzo dobrze. W dobie internetu i szybkiego dostępu do informacji, bardzo łatwo pozyskać informacje na ten temat. W trochę innej sytuacji są osoby bardziej doświadczone zawodowo. Te osoby pamiętają jeszcze podania do pracy i formę życiorysu zawodowego opisową (dziś dość przypominającą list motywacyjny). Rozwój samego tematu rekrutacji i selekcji pracowników spowodował rozwój Curriculum Vitae.
Moja mama niedawno straciła pracę i wzięła się zapisanie
OdpowiedzUsuńżyciorysu. Na szczęście ją oświeciłam, że teraz piszę się cv,
które ma trochę inną formę.
Dokładnie, zmienia się rynek pracy, zmieniają się formy aplikacji.
UsuńŻyczę powodzenia Twojej Mamie w odnalezieniu się na obecnym rynku pracy oraz szybkiego znalezienia nowego zawodowego zajęcia:)
teraz trzeba miec profil na linked in
OdpowiedzUsuńDobrze napisany życiorys to często przepustka do otrzymania wymarzonej pracy. Nawet jeśli ma się odpowiednie kwalifikacje to trzeba zadbać o to aby w cv to wszystko zawrzeć i to w ciekawej formie. Na https://karierosfera.pl/jak-napisac-zyciorys-do-szkoly-wysoka-skutecznosc/ sprawdzicie jak napisać taki życiorys jeśli chcecie otrzymać pracę w szkole, na jakie aspekty szczególnie zwrócić uwagę. Warto czasami poświęcić chwilę więcej czasu na napisanie takiego życiorysu i mieć większe szanse na pokonanie innych kandydatów.
OdpowiedzUsuń