14 września 2012

Przypadków nie ma...

Kilka lat temu przypadkowo zawodowo zajęłam się rynkiem pracy, doradztwem zawodowym, szkoleniami. Potem był wybór - doradztwo na studiach. Dziś wiem, że to pasja, którą ciągle należy rozwijać, żeby próbować odnaleźć w niej radość, ale również żeby efektywnie pomagać. Znalazłam ciekawą drogę zawodową, dającą mi satysfakcję, poczucie spełnienia, pozwalającą na wykorzystanie moich umiejętności (głównie tych pozazawodowych). Najlepsza praca to taka, która daje nam satysfakcję i moja taka jest...
Po co blog? Bo ciekawie jest robić coś nowego, innego, a przy okazji dzielić się swoją wiedzą z innymi. Bo to ciekawy pomysł na ciekawą pracę po pracy;)
O czym będzie blog? Po troszku o wszystkim co związane jest z rynkiem pracy. Nie będzie żadnych podręcznikowych złotych rad dla poszukujących pracy. W zamian za to - znajdziecie tutaj moje subiektywne spostrzeżenia na temat rynku pracy, ciekawe przypadki opisujące poszukiwanie pracy, trochę mojej twórczości CV-kowej i inne (w zależności od mojej weny twórczej)...

Zapraszam serdecznie :)

PS. Chętnie nawiążę współpracę w formie dodatkowego zatrudnienia (umowy cywilno-prawne) w zakresie doradztwa zawodowego (posiadam 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu grup szkoleniowych oraz konsultacji indywidualnych).
Dodatkowo chętnie pomogę w konstrukcji i poprawkach CV (posiadam własne wzory, nie korzystam z szat graficznych z internetu, dzięki czemu wzory są indywidualne i oryginalne).
Kontakt: julianna.13@wp.pl